V budove výrobného podniku v americkom meste Aurora hlásili strelca, ranených je mnoho ľudí

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Aurora 15. februára 2019 (TASR/HSP/Foto:CNN Twitter)

Polícia s ochrannými štítmi a hasiči zasahujú proti aktívnemu strelcovi v meste Aurora v americkom štáte Illinois. O udalosti v piatok popoludní miestneho času informoval na svojom spravodajskom portáli denník Washington Post

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke všetky záchranné zložky na mieste tragédie

Podľa svedkov policajti a hasiči zasahujú v budove, ktorá patrí miestnemu výrobnému podniku. “Dostali sme hlásenie, že streľba zasiahla mnoho ľudí,” uviedol v e-maile hovorca prokuratúry okresu Kane, v ktorom sa mesto Aurora nachádza.

Policajný hovorca v Aurore povedal pre Washington Post, že zranenia utrpelo “mnoho ľudí…, mnoho príslušníkov”. Hovorca neuviedol, že by si incident vyžiadal obete na životoch.  Polícia vyzvala ľudí v mestskej oblasti medzi ulicami Highland a Prairie, aby sa ukryli v budovách. Oblasť je stále uzatvorená.  Podľa najnovšieho oznamu na Twitteri mesta už podozrivého zadržali.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj