V Británii by malo byť druhé referendum, tvrdia Papandreu a Renzi

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Dubaj 23. marca 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Petros Giannakouris)

Ak by som bol zodpovedný za situáciu v Spojenom kráľovstve, spýtal by som sa ľudí, čo si myslia, a držal by som sa výsledkov ďalšieho referenda. V sobotu to počas prednášky na Global Education and Skills Forum (GESF) v Dubaji uviedol bývalý premiér Grécka George Papandreu

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke George Papandreou

Podobne sa vyjadril aj taliansky expremiér Matteo Renzi. Tiež tvrdí, že by vo Veľkej Británii malo byť druhé referendum týkajúce sa brexitu.

Podľa riaditeľky Pedagogického ústavu University College London (PUCL) Becky Francisovej, by však druhé referendum mohlo spôsobiť veľký rozkol.

GESF je platformou na riešenie problémov v školskom systéme. Stovky delegátov a učiteľov si budú počas soboty a nedele (24.3.) vymieňať vedomosti a skúsenosti z praxe a ponúknu svoj pohľad na stav a problémy v školskom systéme aj ostatným účastníkom podujatia. Počas podujatia sa rozoberajú aj aktuálne problémy. Vlani sa na tejto akcii zúčastnilo 2800 delegátov zo 153 krajín, 32 ministrov školstva a viac než 1300 učiteľov.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj