Bratislava 13. augusta 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)

Sieť slovenských potravín Kraj pokračuje v expanzii. V bratislavskom Auparku pribudla najnovšia, v poradí už trinásta predajňa pod touto značkou. Ide o doteraz najväčšiu predajňu siete Kraj, ktorá je pripravená obslúžiť desiatky tisíc zákazníkov týždenne

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Stanislav Čajka

Na ploche takmer 1 850 metrov štvorcových ponúka približne 11 500 produktov. Informovala o tom spoločnosť Terno real estate, ktorá sieť prevádzkuje.

Predajňa ponúka široký výber produktov, regionálnych potravín, ale aj produkty pre ľudí s potravinovými intoleranciami a stravovacími obmedzeniami. Takmer 60 % potravín na pultoch predajní Kraj je od slovenských výrobcov. “Našich dodávateľov si dôsledne vyberáme. Častokrát sú to malé rodinné firmy a farmy, ktorým záleží na poctivosti ich výrobkov, ale majú tiež dobrý vzťah k prírode a prostrediu, v ktorom pôsobia. Pri nákupe produktov z fariem či polí zo Slovenska sa môžu zákazníci spoľahnúť na spojenie kvality a dôveryhodnosti pôvodu,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Terno real estate Stanislav Čajka.

Kraj má ambíciu svoju sieť predajní rozširovať aj mimo hlavného mesta a stať sa celoslovenským reťazcom. „Už onedlho privítame zákazníkov v Moste pri Bratislave, Prievidzi, či Nitre. Pribudne však aj predajňa pre bratislavských zákazníkov, a to na Hraničnej ulici v Ružinove,“ uzavrel Čajka.

Spoločnosť Terno real estate aktuálne prevádzkuje zhruba 90 predajní Terno a Moja Samoška. V marci 2018 predstavila prvú predajňu pod názvom Kraj, v súčasnosti ich už prevádzkuje trinásť .

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj