USA sú sklamané. Bloomberg konštatuje neúspech americkej politiky voči Putinovi

Washington 6. decembra 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin)   Nadchádzajúca návšteva Vladimira Putina v Saudskej Arábii naznačuje neúspech úsilia USA izolovať Rusko, uvádza agentúra Bloomberg Už skôr vyšlo najavo, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje v stredu uskutočniť pracovné návštevy Spojených arabských emirátov a Saudskej Arábie. Na stretnutiach na najvyššej… Príspevok USA sú sklamané. Bloomberg konštatuje neúspech americkej politiky voči Putinovi zobrazený najskôr Hlavné správy.

USA sú sklamané. Bloomberg konštatuje neúspech americkej politiky voči Putinovi

Washington 6. decembra 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Mikhail Klimentyev, Sputnik, Kremlin)   Nadchádzajúca návšteva Vladimira Putina v Saudskej Arábii naznačuje neúspech úsilia USA izolovať Rusko, uvádza agentúra Bloomberg Už skôr vyšlo najavo, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje v stredu uskutočniť pracovné návštevy Spojených arabských emirátov a Saudskej Arábie. Na stretnutiach na najvyššej…

Príspevok USA sú sklamané. Bloomberg konštatuje neúspech americkej politiky voči Putinovi zobrazený najskôr Hlavné správy.