Urážlivé gesto: Ukázali na európskom summite v Moldavsku Zelenskému jeho miesto?

Kišiňov 4. júna 2023 (HSP/kp.ru/Foto:sreenshot video)   Luxemburský premiér ukázal, aký je skutočný postoj Európy k Vladimirovi Zelenskému, tvrdí ruský denník Komsomolskaya Pravda. Prinášame preklad tohto článku Na samite "Európskeho politického spoločenstva", ktorý sa konal v Moldavsku, ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj pohrozil tým krajinám, ktoré pomáhajú Rusku obchádzať západné sankcie.… Príspevok Urážlivé gesto: Ukázali na európskom summite v Moldavsku Zelenskému jeho miesto? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Urážlivé gesto: Ukázali na európskom summite v Moldavsku Zelenskému jeho miesto?

Kišiňov 4. júna 2023 (HSP/kp.ru/Foto:sreenshot video)   Luxemburský premiér ukázal, aký je skutočný postoj Európy k Vladimirovi Zelenskému, tvrdí ruský denník Komsomolskaya Pravda. Prinášame preklad tohto článku Na samite "Európskeho politického spoločenstva", ktorý sa konal v Moldavsku, ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj pohrozil tým krajinám, ktoré pomáhajú Rusku obchádzať západné sankcie.…

Príspevok Urážlivé gesto: Ukázali na európskom summite v Moldavsku Zelenskému jeho miesto? zobrazený najskôr Hlavné správy.