Univerzita zvesila významný obraz. Podľa študentov podporoval patriarchát a fajčenie

Bratislava 4. decembra 2023 (HSP/The Guardian/Foto: Leiden University/Twitter)   Na Leidenskej univerzite v Holandsku na základe sťažností študentov zvesili obraz znázorňujúci mužov zo správnej rady. Podľa niektorých študentov obraz podporuje patriarchát a akt fajčenia. Po mesiaci ale maľbu zavesili späť so slovami, že sa jedná o kultúrne dedičstvo, ktoré patrí k histórii školy. O osude... Príspevok Univerzita zvesila významný obraz. Podľa študentov podporoval patriarchát a fajčenie zobrazený najskôr Hlavné správy.

Univerzita zvesila významný obraz. Podľa študentov podporoval patriarchát a fajčenie

Bratislava 4. decembra 2023 (HSP/The Guardian/Foto: Leiden University/Twitter)   Na Leidenskej univerzite v Holandsku na základe sťažností študentov zvesili obraz znázorňujúci mužov zo správnej rady. Podľa niektorých študentov obraz podporuje patriarchát a akt fajčenia. Po mesiaci ale maľbu zavesili späť so slovami, že sa jedná o kultúrne dedičstvo, ktoré patrí k histórii školy. O osude...

Príspevok Univerzita zvesila významný obraz. Podľa študentov podporoval patriarchát a fajčenie zobrazený najskôr Hlavné správy.