ÚMS: Situácia v súvislosti s migrantmi v SR vyvoláva napätie a obavy obyvateľov

Bratislava 7. septembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Henrich Mišovič)   Situácia v súvislosti s prechodom a zotrvávaním migrantov na Slovensku vyvoláva napätie a obavy u obyvateľov miest. Primátori dotknutých miest požadujú intenzívnejšiu komunikáciu na lokálnej úrovni a preventívne konanie, aby sa situácia ďalej nezhoršovala. TASR to uviedla hovorkyňa Únie miest Slovenska (ÚMS) Daniela… Príspevok ÚMS: Situácia v súvislosti s migrantmi v SR vyvoláva napätie a obavy obyvateľov zobrazený najskôr Hlavné správy.

ÚMS: Situácia v súvislosti s migrantmi v SR vyvoláva napätie a obavy obyvateľov

Bratislava 7. septembra 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Henrich Mišovič)   Situácia v súvislosti s prechodom a zotrvávaním migrantov na Slovensku vyvoláva napätie a obavy u obyvateľov miest. Primátori dotknutých miest požadujú intenzívnejšiu komunikáciu na lokálnej úrovni a preventívne konanie, aby sa situácia ďalej nezhoršovala. TASR to uviedla hovorkyňa Únie miest Slovenska (ÚMS) Daniela…

Príspevok ÚMS: Situácia v súvislosti s migrantmi v SR vyvoláva napätie a obavy obyvateľov zobrazený najskôr Hlavné správy.