Kyjev 27. mája 2019 (HSP/Foto: Screenshot Twitter)

Bývalá hlava ukrajinského štátu Petro Porošenko dlho nesmútil a neoplakával stratené prezidentské kreslo. Presťahoval sa do nových priestorov, ktoré sám na svojej stránke na Twitteri nazval „priezračná (priesvitná) kancelária“. A hneď zorganizoval stretnutie s mužmi, ktorých označil za „dobrých priateľov Ukrajiny“: ako inak – s americkými politikmi. Na Twitteri zverejnil aj príslušnú „fotodokumenáciu“.

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke nová kancelária Petra porošenka

„Presťahoval som sa do „priezračnej /priesvitnej, priehľadnej – pozn. aut./ kancelárie. Stretol som sa s dobrými priateľmi Ukrajiny – americkým senátorom Ronaldom Johnsonom a veľvyslancom USA na Ukrajine Gordonom Sondlandom,“ uviedol Petro Porošenko na svojej stránke na Twitteri.

Ukrajinské média pripomenuli, že Petro Porošenko vyhlásil, že sa pripravuje sa predčasné parlamentné voľby, ktoré sa uskutočnia 21. júla, a zopakoval, že určite sa zúčastní na budúcich prezidentských voľbách, ktoré sa, podľa neho, budú konať predčasné. Teda Petro Porošenko nepočíta s tým, že Vladimír Zelenskij sa udrží v prezidentskom kresle počas celého určeného zákonom obdobia…

Eugen Rusnák

Переїхав до прозорого офісу.


Зустрівся з добрими друзями України – американським сенатором Рональдом Джонсоном та послом США в Євросоюзі Гордоном Сондландом. pic.twitter.com/CnrgU2cgqk

— Петро Порошенко (@poroshenko) 20. mája 2019

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj