UK vyzvala štát,aby čím skôr vyhlásil výzvu na komplexnú obnovu budov internátov

Bratislava 27. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Najväčšie slovenské internáty, ktoré sa nachádzajú v bratislavskej Mlynskej doline, sú dlhodobo podfinancované a potrebujú zásah presahujúci finančné možnosti Univerzity Komenského (UK). Predstavitelia najstaršej slovenskej univerzity vyzvali v utorok počas tlačovej konferencie štát, aby čo najskôr začal konať a vyhlásil výzvu na komplexnú… Príspevok UK vyzvala štát,aby čím skôr vyhlásil výzvu na komplexnú obnovu budov internátov zobrazený najskôr Hlavné správy.

UK vyzvala štát,aby čím skôr vyhlásil výzvu na komplexnú obnovu budov internátov

Bratislava 27. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Najväčšie slovenské internáty, ktoré sa nachádzajú v bratislavskej Mlynskej doline, sú dlhodobo podfinancované a potrebujú zásah presahujúci finančné možnosti Univerzity Komenského (UK). Predstavitelia najstaršej slovenskej univerzity vyzvali v utorok počas tlačovej konferencie štát, aby čo najskôr začal konať a vyhlásil výzvu na komplexnú…

Príspevok UK vyzvala štát,aby čím skôr vyhlásil výzvu na komplexnú obnovu budov internátov zobrazený najskôr Hlavné správy.