Uhrík: Totálny kolaps hospodárstva. Podniky sa chystajú zatvárať, prepúšťať a zdražovať

Bratislava 11. januára 2023 (HSP/Facebook/Foto: Screenshot)   O tom ako si množstvo malých prevádzok v týchto dňoch preberá nové výmery preddavkových platieb za elektrickú energiu a o navýšeniach, ktoré sú doslova likvidačné sme už v utorok na našom webe písali. S konkrétnymi údajmi vyšli na povrch poslanci Miroslav Suja a Milan Mazurek (Republika). Upozornili totiž... Príspevok Uhrík: Totálny kolaps hospodárstva. Podniky sa chystajú zatvárať, prepúšťať a zdražovať zobrazený najskôr Hlavné správy.

Uhrík: Totálny kolaps hospodárstva. Podniky sa chystajú zatvárať, prepúšťať a zdražovať

Bratislava 11. januára 2023 (HSP/Facebook/Foto: Screenshot)   O tom ako si množstvo malých prevádzok v týchto dňoch preberá nové výmery preddavkových platieb za elektrickú energiu a o navýšeniach, ktoré sú doslova likvidačné sme už v utorok na našom webe písali. S konkrétnymi údajmi vyšli na povrch poslanci Miroslav Suja a Milan Mazurek (Republika). Upozornili totiž...

Príspevok Uhrík: Totálny kolaps hospodárstva. Podniky sa chystajú zatvárať, prepúšťať a zdražovať zobrazený najskôr Hlavné správy.