Udržať sa vo Fortuna lige je náš jediný cieľ, tvrdí obranca Zlatých Moraviec Práznovský

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Zlaté Moravce 15. februára 2019 (SITA/HSP/Foto:SITA-Martin Medňanský)

Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble majú pred jarnou časťou sezóny 2018/2019 jediný cieľ – zotrvať vo Fortuna lige

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke vľavo Oliver Práznovský

Aktuálne sa nenachádzajú v dobrej východiskovej pozícii, pred zimnou prestávkou sa umiestnili na poslednom dvanástom mieste tabuľky. Pomôcť k udržaniu medzi elitou chce aj skúsený obranca Oliver Práznovský. Vlani bol súčasťou kádra FK Senica, ktorý si vybojoval zotrvanie v najvyššej súťaži.

“Ostať v lige je náš jediný a najväčší cieľ. Na Senicu mám pekné spomienky. Prišiel som tam v čase, keď bola posledná, a podarilo sa nám to, v tom je to rovnaké ako teraz. Tu je však slovenské mužstvo, čiže sa vieme lepšie pochopiť,” uviedol od piatka 28-ročný obranca pre MY Nitra.

Zlaté Moravce majú iba štvorbodové manko na predposledné miesto, ktoré patrí práve Senici. “Jeden-dva vydarené zápasy a pokojne môžeme ísť na nahor. Navyše, v prelínačke budeme hrať iba so súpermi z dolnej časti tabuľky, každý zápas bude šesťbodový. Všetko je možné,” povedal.

Hráči FC ViOn si počas zimnej prípravy zmerali sily s viacerými súpermi z druhej najvyššej slovenskej súťaže. “Súperov sme si nevyberali… Sme pripravení aj na bránenie, defenzívu trénujeme na takmer každom tréningu. V prvom zápase v Ružomberku uvidíme, ako sme na tom. Bodík odtiaľ by bol určite fajn,” uviedol Práznovský. Zlaté Moravce nastúpia v Ružomberku v sobotu od 14.00 h.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj