Tunisko pred rokom žiadalo o vydanie hľadaného teroristu z Bruselu. “To je neprijateľná chyba” reagujú politici

Tunis 23. októbra 2023 (HSP/The European Conservative/Foto:Twitter)   Minister spravodlivosti odstúpil po odhalení, že bruselský sudca zanedbal žiadosť o vydanie, píše belgický novinár Tristan Vanheuckelom pre The European Conservative Belgický minister spravodlivosti v piatok večer odstúpil po tom, ako vyšlo najavo, že vláda nepodnikla žiadne kroky v súvislosti s tuniskou… Príspevok Tunisko pred rokom žiadalo o vydanie hľadaného teroristu z Bruselu. “To je neprijateľná chyba” reagujú politici zobrazený najskôr Hlavné správy.

Tunisko pred rokom žiadalo o vydanie hľadaného teroristu z Bruselu. “To je neprijateľná chyba” reagujú politici

Tunis 23. októbra 2023 (HSP/The European Conservative/Foto:Twitter)   Minister spravodlivosti odstúpil po odhalení, že bruselský sudca zanedbal žiadosť o vydanie, píše belgický novinár Tristan Vanheuckelom pre The European Conservative Belgický minister spravodlivosti v piatok večer odstúpil po tom, ako vyšlo najavo, že vláda nepodnikla žiadne kroky v súvislosti s tuniskou…

Príspevok Tunisko pred rokom žiadalo o vydanie hľadaného teroristu z Bruselu. “To je neprijateľná chyba” reagujú politici zobrazený najskôr Hlavné správy.