Salzgitter-Lebenstedt 25. júla 2019 (HSP/Roman Bednár/Foto:Pixabay)

Prestal do nich bodať až keď sa mu nôž zalomil v hlave jednej zo žien. Stalo sa tak pred niekoľkými dňami v meste Salzgitter-Lebenstedt

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Potvrdila to polícia Salzgitter a prokuratúra Braunschweig. Je to ďalší ťažký zločin brutálneho mužského násilia islamskej kultúry voči ženám.

V sobotu ráno prišlo najprv k verbálnemu konfliktu medzi 41-ročným Tunisanom a jeho 36-ročnou manželkou, ktorá od neho pred niekoľkými mesiacmi odišla. Stalo sa tak v blízkosti šišabaru na Albert-Schweitzer Strasse.

Podľa oznámenia polície muž nezniesol, že žena od neho odišla a pod zámienkou, že jej chce oznámiť niečo veľmi dôležité, sa nechala prehovoriť k stretnutiu s ním. Keďže sa ho ale obávala, tak ju na stretnutie sprevádzali aj tri blízke príbuzné.

Krátko po tom, ako sa stretli, došlo medzi manželmi k prudkej výmene názorov. Muž začal odrazu ako zmyslov zbavený bodať do žien ostrým nožom a spôsobil im vážne poranenie. Prestal bodať až vtedy, keď sa mu nôž zlomil a v hlave ťažko poranenej uviazla časť z neho.

Jedna zo žien mala bodné rany spredu i zozadu a celé telo zakrvavené. Jej poranenia boli životunebezpečné. Všetky štyri ženy boli v nemocničnom ošetrení. Celé krvavé divadlo sa odohralo tak rýchlo, že kým k ženám pribehli prví svedkovia drámy a poskytli im prvú pomoc, tak moslimský páchateľ už ušiel. Medzičasom je však už vo väzbe.

Roman Bednár

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj