Washington 26. decembra 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Richard Drew)

Hlavný obhajca prezidenta Donalda Trumpa v prebiehajúcom zápase s liberálno-clintonovským klanom Rudolph W. Giuliani sa prostredníctvom denníka The New York Times vyhranil voči zákulisnému lídrovi kampane namierenej na odstránenie Donalda Trumpa z funkcie prezidenta prostredníctvom ústavnej žaloby (impeachment), ktorým je George Soros

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Rudolph W. Giuliani

„Nehovorte mi, že som antisemita, keď mu oponujem“, vyhlásil Trumpov osobný právnik Rudy Giuliani. „Soros nie je skutočný žid. Ja som oveľa viac židom než Soros. Viem o tom svoje, veď on vôbec nechodí do synagógy, vôbec nepodporuje Izrael a je dokonca nepriateľom Izraela“, zdôraznil Rudy Giuliani. Podľa bývalého starostu New Yorku je George Soros čistokrvný anarchista a príšernou bytosťou („horrible human being“).

Rudy Giuliani v tejto súvislosti opakovane prízvukoval, že George Soros mal rozhodujúce slovo pri nominácii štyroch amerických veľvyslancov na Ukrajine vrátane kontroverznej veľvyslankyne Marie L. Yovanovitchovej, ktorá dokonca preukázateľne pod prísahou klamala Kongresu. Okrem toho George Soros má na svojej výplatnej páske aj agentov FBI, ktorí clintonovskému klanu donášajú na Donalda Trumpa.

V rámci vyšetrovania ukrajinskej korupčnej kauzy demokratického prezidentského kandidáta Joea Bidena a jeho syna Huntera Bidena sa Rudymu Giuliani podarilo zistiť nové závažné fakty, ktoré svedčia o tom, že to bola Ukrajina a nie Rusko, kto v roku 2016 ovplyvňoval prezidentské voľby v USA. Celé to dirigoval a financoval práve George Soros, ktorého Rudy Giuliani označil za antikrista s tým, že jeho aktíva by mali byť zmrazené.

Prezident Donald Trump sa stotožnil so zisteniami svojho právnika, pričom sa nechal počuť, že by ho vôbec neprekvapilo, ak by sa zistilo, že George Soros stál aj za financovaním demonštratívnych pochodov stredoamerických migrantov, ktorí v roku 2018 atakovali južné hranice USA.

Gabriel Gačko

Sme pod neustálym tlakom


Mnohým kruhom nevyhovuje existencia Hlavných správ


Podporte jediné väčšie nezávislé médium na Slovensku

č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj