To najdôležitejšie z Ukrajiny: V noci začali ďalšie rozsiahle ruské raketové útoky

Kyjev 6. augusta 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos, Twitter@front_ukrainian) Aktualizované 6. augusta 8:55 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 08:50 - Je hlásený Ďalší útok na letisko v Starokonstantinove. Ukrajinské monitorovacie kanály uvádzajú,… Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny: V noci začali ďalšie rozsiahle ruské raketové útoky zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny: V noci začali ďalšie rozsiahle ruské raketové útoky

Kyjev 6. augusta 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Libkos, Twitter@front_ukrainian) Aktualizované 6. augusta 8:55 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií 08:50 - Je hlásený Ďalší útok na letisko v Starokonstantinove. Ukrajinské monitorovacie kanály uvádzajú,…

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny: V noci začali ďalšie rozsiahle ruské raketové útoky zobrazený najskôr Hlavné správy.