To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ruské ministerstvo obrany vydalo vysvetlenie k Soledaru

Kyjev 13. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Kravchenko) Aktualizované 13. januára 2023 18:42 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií    18:30 – Rozhodnutie o stiahnutí ukrajinských jednotiek zo Soledaru bude prijaté v najbližších dňoch. Taký je názor... Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ruské ministerstvo obrany vydalo vysvetlenie k Soledaru zobrazený najskôr Hlavné správy.

To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ruské ministerstvo obrany vydalo vysvetlenie k Soledaru

Kyjev 13. januára 2023 (HSP/Foto:TASR/AP-Andrew Kravchenko) Aktualizované 13. januára 2023 18:42 V tomto článku vás budeme v priebehu dňa informovať o najdôležitejších udalostiach na frontoch Ukrajiny z pohľadu ruskej a ukrajinskej strany, ako aj ďalších zahraničných médií    18:30 – Rozhodnutie o stiahnutí ukrajinských jednotiek zo Soledaru bude prijaté v najbližších dňoch. Taký je názor...

Príspevok To najdôležitejšie z Ukrajiny: Ruské ministerstvo obrany vydalo vysvetlenie k Soledaru zobrazený najskôr Hlavné správy.