Thajčana obvinili zo znásilnenia a vraždy nemeckej turistky

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bangkok 9. apríla 2019 (SITA/AP/HSP/Foto:Screenshot Youtube)

Polícia v Thajsku zatkla miestneho muža za znásilnenie a vraždu nemeckej turistky na ostrove Koh Si Čang v Thajskom zálive. Informuje o tom agentúra AP s odvolaním sa na miestnu políciu. Dvadsaťtriročného Ronnakorna Romruena zatkli v pondelok a podľa vyšetrovateľa Somkida Kaensu z policajného zboru v Čonburi ho obvinili z vraždy, znásilnenia a skrytia tela. Mladý muž, ktorý obsluhuje loď na zber odpadkov, sa k týmto činom priznal a povedal, že pred incidentom užil drogy

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Ronnakorn Romruen

Polícia tvrdí, že Ronnakorn, ktorý pochádza zo spomínaného turistami obľúbeného ostrova, napadol 27-ročnú Nemku, keď šla na vypožičanej motorke. Jej telo našli v nedeľu skryté pod kameňmi a kopou lístia, pričom malo zranenia na hlave a nohách. Somkid uviedol, že políciu na Ronnakorna upozornil thajský turista, ktorý ho videl v zakrvavenom oblečení. Policajti následne prehľadali oblasť a našli telo nemeckej turistky. Muža v zakrvavenom oblečení videl aj miestny kvetinár, ktorý ho podľa Somkida poznal a identifikoval ho pre políciu. Muži zákona následne išli k Ronnakornovi domov, kde ho našli aj s krvavým tričkom.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj