Praha 14. februára 2019 (HSP/Foto:SITA-Marek Mrviš/Facebook-Silvia Sofia Rehakova)

Celé Česko v utorok popoludní riešilo zvesti o úmrtí speváka Karla Gotta (79). Nakoniec sa ukázalo, že to našťastie nie je pravda. K celej veci sa vyjadril aj sám spevák na facebooku a čudoval sa, kto mohol takúto správu šíriť. Vinu teraz na seba vzala bývalá účastníčka reality show

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke spevák Karel Gott

“Musím sa všetkým ospravedlniť a hanbím sa … Môj ex P.S. mi dal zaručenú informáciu o smrti Karla Gotta (že to má z prvej ruky od jeho zdravotnej sestry), čo je mimochodom môj najobľúbenejší spevák, “vysvetlila na sociálnej sieti Silvia Řeháková, pornoherečka a bývalá účastníčka reailty show Vyvolený.

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Silvia Řeháková

Podľa portálu blesk to vyzerá, ako by sa chcela po rokoch iba opäť pripomenúť. Ona však argumentuje tým, že iba verila svojmu bývalému priateľovi. “Rozhodla som sa k tomu postaviť čelom, že som naozaj hlúpa, že som verila a zdieľala taký nezmysel,” kajala sa Řeháková. Mrzí ma TO a viete, ako to je, teraz sa dožije vysokého veku, čo je plus,” ospravedlnila sa verejne.

K celej fáme o údajne smrti sa na facebooku vyjadril aj samotný spevák.

“Rád by som sa pozrel do tváre tej osobe, ktorá ma dnes pochovala zaživa. Snáď sa pri tom aspoň dobre pobavila. Pre tých, ktorí sa o mňa boja, odkazujem: mám sa fajn,” uviedol 12. februára spevák na svojom facebooku.

V zápätí blondínka pripustila, že jej vina to vlastne nebola. “To som ale nevypustila ja. To už išlo všade. Mne prišlo toľko správ, to nebolo len z toho jedného môjho zdroja. Ten môj zdroj tvrdil, že to je z priameho zdroja. Bohužiaľ to tak nebolo. Akurát to je teraz také nepríjemné. Určite som nikoho nechcela pochovávať za živa. Ešte keď to je môj obľúbený spevák. Ale bohužiaľ no. Za blbosť sa platí,” vysvetlila Silvia pre Extra.cz.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj