Taraba sa pozastavuje nad Havranovou petíciou: “Tohto extrémistu platíme v RTVS z našich daní?”

Bratislava 13. októbra 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Aj keď poslanec za SNS Tomáš Taraba odmietol špekulácie, že by sa mal stať novým ministrom kultúry, nezastavilo to príval komentárov, protestov a petícií predstaviteľov hercov a predstaviteľov liberálnych médií Tomáš Taraba zo strany Život-NS, ktorý kandidoval na otvorenej kandidátke SNS, znovu zopakoval,… Príspevok Taraba sa pozastavuje nad Havranovou petíciou: “Tohto extrémistu platíme v RTVS z našich daní?” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Taraba sa pozastavuje nad Havranovou petíciou: “Tohto extrémistu platíme v RTVS z našich daní?”

Bratislava 13. októbra 2023 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Aj keď poslanec za SNS Tomáš Taraba odmietol špekulácie, že by sa mal stať novým ministrom kultúry, nezastavilo to príval komentárov, protestov a petícií predstaviteľov hercov a predstaviteľov liberálnych médií Tomáš Taraba zo strany Život-NS, ktorý kandidoval na otvorenej kandidátke SNS, znovu zopakoval,…

Príspevok Taraba sa pozastavuje nad Havranovou petíciou: “Tohto extrémistu platíme v RTVS z našich daní?” zobrazený najskôr Hlavné správy.