Švec reaguje na odstúpenie Mistríka z boja o Prezidentský palác: Opätovne vyzývam na spájanie vlasteneckých síl

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 26. februára 2019 (HSP/Foto:Michaela Kolimárová)

Prezidentský kandidát Robert Mistrik odstupuje z boja o prezidentský post. Vzniknutú situáciu komentoval prezidentský kandidát a predseda občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody Róbert Švec

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Róbert Švec

„Pre niekoľkými týždňami som vyzval proslovenských prezidentských kandidátov, aby sme si sadli za jeden stôl a diskutovali ako spoločne zabezpečiť víťazstvo zdravých národných síl v tohtoročných prezidentských voľbách. Do dnešného dňa nikto z proslovenských kandidátov neprevil ani len záujem sa porozprávať a nie to ešte spolupracovať,“ konštatuje Švec a pokračuje.

„Liberáli sa nezhodnú tiež vo všetkom medzi sebou na 100%, ale keď ide o mocenské ovládnutie nášho štátu, vedia komunikovať medzi sebou a navzájom sa podporiť. Aj preto tieto elementy ovládajú náš štát. A národná scéna? Jedna obrovská tragédia, neustále hladkanie si svojho ega, kto je väčší Slovák, kto je viac či menej „vyvolený spasiť“ náš národ a štát. Jeden akože kandidát z vôle ľudu, druhý jediný skutočný akože bojovník proti systému… A aj preto je reálny vplyv národných síl na politiku v našom štáte takmer nulový,“ vyhlásil Švec.

„Verejne opakujem, že som pripravený sa stretnúť kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek, kto prejaví záujem o komunikáciu a spájanie vlasteneckých síl,“ vyzýva Róbert Švec.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj