Šutaj Eštok: „Hamran na generála ešte nedorástol”. Žiada o navýšenie príplatku až o 200 %. Policajný zbor reaguje

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/Foto: TASR – Jakub Kotian) Aktualizované 16. januára 2023 18:43 V čase, kedy ľuďom na Slovensku chodia zálohové faktúry na energie 6- až 10-násobne vyššie ako doteraz, prezident policajného zboru Štefan Hamran totiž prostredníctvom člena výboru pre obranu a bezpečnosť Lukáša Kyselicu predložil novelu zákona o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru,... Príspevok Šutaj Eštok: „Hamran na generála ešte nedorástol”. Žiada o navýšenie príplatku až o 200 %. Policajný zbor reaguje zobrazený najskôr Hlavné správy.

Šutaj Eštok: „Hamran na generála ešte nedorástol”. Žiada o navýšenie príplatku až o 200 %. Policajný zbor reaguje

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/Foto: TASR – Jakub Kotian) Aktualizované 16. januára 2023 18:43 V čase, kedy ľuďom na Slovensku chodia zálohové faktúry na energie 6- až 10-násobne vyššie ako doteraz, prezident policajného zboru Štefan Hamran totiž prostredníctvom člena výboru pre obranu a bezpečnosť Lukáša Kyselicu predložil novelu zákona o štátnej službe príslušníkov Policajného zboru,...

Príspevok Šutaj Eštok: „Hamran na generála ešte nedorástol”. Žiada o navýšenie príplatku až o 200 %. Policajný zbor reaguje zobrazený najskôr Hlavné správy.