Suja: Čaputovej progresívec tvrdí, že Slováci sú geneticky poškodení! Nemám slov

Bratislava/Brusel 17. mája 2023 (HSP/Facebook/Foto: Facebook)   Na vyhlásenie zástupcu Európskej komisie na Slovensku Vladimíra Šuchu o pokazených chromozómoch v DNA Slovákov, reagovali v svojom najnovšom videu zástupcovia hnutia Republika "Politický kandidát Zuzany Čaputovej z Progresívneho Slovenska si dovolil povedať, že všetci Slováci sú geneticky poškodení. Priatelia nemám slov," reagoval… Príspevok Suja: Čaputovej progresívec tvrdí, že Slováci sú geneticky poškodení! Nemám slov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Suja: Čaputovej progresívec tvrdí, že Slováci sú geneticky poškodení! Nemám slov

Bratislava/Brusel 17. mája 2023 (HSP/Facebook/Foto: Facebook)   Na vyhlásenie zástupcu Európskej komisie na Slovensku Vladimíra Šuchu o pokazených chromozómoch v DNA Slovákov, reagovali v svojom najnovšom videu zástupcovia hnutia Republika "Politický kandidát Zuzany Čaputovej z Progresívneho Slovenska si dovolil povedať, že všetci Slováci sú geneticky poškodení. Priatelia nemám slov," reagoval…

Príspevok Suja: Čaputovej progresívec tvrdí, že Slováci sú geneticky poškodení! Nemám slov zobrazený najskôr Hlavné správy.