Strašné GLOBÁLNÍ teplo planety Země, nebo další podvod jako covidfajzr?

www.slovanskenoviny.sk/rss Pozorně si prohlédněte screen z meteorologické stanice Ventusky. A níže (v článku) máte přesný popis,... Príspevok Strašné GLOBÁLNÍ teplo planety Země, nebo další podvod jako covidfajzr? je zobrazený ako prvý na .

Strašné GLOBÁLNÍ teplo planety Země, nebo další podvod jako covidfajzr?

www.slovanskenoviny.sk/rss

Pozorně si prohlédněte screen z meteorologické stanice Ventusky. A níže (v článku) máte přesný popis, co vše znamená, včetně důkazů. Není dne, aby nedělali z lidí hlupáky!

A jen tak, co se děje tyto dny

V Jekatěrinburgu byl 14. únor nejmrazivějším dnem ve srovnání se stejnými daty od roku 2014.

„Průměrná denní teplota byla -19,1 stupně (-8,1 nad normálem) – nejchladnější den 14. února od roku 2014,“ píše meteorolog v telegramovém kanálu „Počasí v Jekatěrinburgu“. Denní teplota v hlavním městě Uralu klesla na -18,2 stupně a noční na -22,9 stupně.

Hlavní ředitelství ministerstva pro mimořádné situace pro Sverdlovskou oblast varovalo obyvatele regionu ve dnech 15. až 16. února před hrozícím mrazem. Teplota vzduchu klesne na -42 stupňů. Záchranáři připomínají, že potřebu pomoci můžete nahlásit na čísle 101 nebo 112.

Výška závějí v Moskvě překoná 68 let starý rekord

Padá a padá, vše co má roce a nohy, odklízí sníh. A jaká byla předpověď?

Ve čtvrtek spadne v Moskvě až 20 % měsíčních srážek. Výška sněhových závějí může dosáhnout rekordních úrovní, které byly naposledy zaznamenány před 68 lety, v roce 1956.

Střední Rusko bude podle něj v tento den pod vlivem atmosférické fronty, která s sebou přinese sněhové mraky. V Moskvě spadne sedm až deset milimetrů srážek. Sněhové závěje, jejichž výška nyní na VDNKh dosáhla 50 centimetrů, narostou na 60 centimetrů a dosáhnou rekordní úrovně z roku 1956.

Nejsilnější sněžení bude ráno. Tiškovec dodal, že vzduch ve čtvrtek bude mrazivý. V noci se očekává -10 až -15 stupňů, přes den -7 až -12, 3-5 stupňů pod normálem. Sněžení bude pokračovat i v pátek, ale jeho intenzita bude klesat. Spadne 2-3 milimetry srážek. Teploty v noci se budou pohybovat od -8 do -11 stupňů, přes den – od -4 do -7.

A co na druhé straně, v USA?

Východ Spojených států sužuje nejsilnější sněhová bouře za poslední roky. Uzavřeny jsou desítky škol a letiště ruší nebo odsouvají tisíce letů. Bez proudu jsou desetitisíce domácností. Úřady doporučují nevycházet, varování před extrémní zimou platí pro téměř 50 miliónů lidí. Po 744 dnech končí sucho. New York, který nikdy nespí, na pořádné srážky čekal dva roky. I když scenérie na první pohled působí magicky, pro většinu lidí jde hlavně o komplikaci. Řeka Hudson je zahalena do bílé tmy.

A nyní, co se děje a důkazy:

když se podíváte na screen, vidíte, jak důležitou (dle Green dealu) hraje Evropa. To je to mrňavé, červené. Jaké jsou teploty v tom obrovském, modrém poli, vidíte sami. V televizi, abychom byli zděšení a schválili Green deal, je Evropa vykreslována jako obrovská a místy někde mrzne.

Až asi na jeden týden, jde do Evropy jižní, západní a jihozápadní teplý vítr. Pouze několik dní foukal studený severák a ihned se prudce ochladilo. Proč stále fouká jižní vítr, nikdo na světě neví, ale je to jen na malém kousku – v Evropě. Všude jinde mrzne až praští.

Zde je důkaz, jak se otočil vítr a jak prudce klesla teplota.Meteoblue tam dává šipky, jaký vítr fouká. (Červeně zaškrtnuto)

Snímek obrazovky 9931 f0dcb

A proč nyní mají hrůzu meteorologové?

Polární vír představuje na zimní polokouli nejvýznamnější rys stratosférické cirkulace, který se formuje během podzimu, největší síly následně dosahuje v zimě a na jaře se postupně rozpadá. Pokud se opět podíváte na obrázek, začíná panika, že tyto dvě hrozivé mrazivé vlny se spojí v jeden celek. (Za jakých podmínek nevím, ale dle výkřiků, že bude horko, a dalších expertů, že bude možná až mínus 30°C, se zdá, že netuší nikdo)

Proto jedni mají hrůzu, že umřeme horkem, protože vidí jen malinkou Evropu jako obrovský světadíl díky masmediím, druzí se zase smějí, či nadávají, protože led opravdu na severu mohutní a mrazy jsou obrovské. Ale z pohledu planety Země, nikoliv Evropy. Takže žádné globální oteplování, či teplo není, pouze z neznámého důvodu na malinký kousek planety Země stále proudí jihozápadní a jižní vítr a „oteplovači“ běhají s teploměry po Evropě, aby vyděšení lidé platili výpalné oteplovačům.

Strašné GLOBÁLNÍ teplo planety Země, nebo další podvod jako covidfajzr?

ZDROJ

Príspevok Strašné GLOBÁLNÍ teplo planety Země, nebo další podvod jako covidfajzr? je zobrazený ako prvý na .