Strany vyzvali Šimka, aby sa neopovážil hlasovať v Bruseli za prijímanie imigrantov na Slovensko

Bratislava 8. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook) Aktualizované 8. júna 2023 16:35 Hlas-SD vyzval ministra vnútra Ivana Šimka, aby nemenil kurz zahraničnej politiky Slovenska, a to ani v otázke nelegálnej migrácie. Ako člen vlády odborníkov nemá politický mandát ani dôveru parlamentu. Povedal to líder Hlasu-SD Peter Pellegrini v súvislosti so štvrtkovým… Príspevok Strany vyzvali Šimka, aby sa neopovážil hlasovať v Bruseli za prijímanie imigrantov na Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.

Strany vyzvali Šimka, aby sa neopovážil hlasovať v Bruseli za prijímanie imigrantov na Slovensko

Bratislava 8. júna 2023 (TASR/HSP/Foto:Screenshot Facebook) Aktualizované 8. júna 2023 16:35 Hlas-SD vyzval ministra vnútra Ivana Šimka, aby nemenil kurz zahraničnej politiky Slovenska, a to ani v otázke nelegálnej migrácie. Ako člen vlády odborníkov nemá politický mandát ani dôveru parlamentu. Povedal to líder Hlasu-SD Peter Pellegrini v súvislosti so štvrtkovým…

Príspevok Strany vyzvali Šimka, aby sa neopovážil hlasovať v Bruseli za prijímanie imigrantov na Slovensko zobrazený najskôr Hlavné správy.