Stormzy zverejnil skladbu Vossi Bop

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 27. apríla (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Joel Ryan/Invision/AP)

Anglický rapper Stormzy zverejnil skladbu Vossi Bop. Novinka, ktorá je inšpirovaná tancom virálnej hviezdy NL Vossiho, vznikla v produkcii Chrisa Andoha. Dvadsaťpäťročný interpret ku skladbe ponúkol aj videoklip. Video, v ktorom možno vidieť viaceré londýnske pamiatky, režíroval Henry Schofield

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke raper Stormzy

Okrem Stormzyho sa v ňom predstavilo veľa tanečníkov a aj herec Idris Elba, ktorého rapper v skladbe spomína.

Stormzy s rapovaním začal už ako jedenásťročný. Debutoval v roku 2013, keď ponúkol zdarma na stiahnutie 168: The Mixtape. O rok neskôr vydal EP nahrávku Dreamers Disease a vo februári 2017 uviedol na trh debutový štúdiový album Gang Signs & Prayer, s ktorým dobyl albumový UK Chart. Rapper získal napríklad šesť MOBO Awards a v ankete BBC Sound of 2015, ktorá predurčuje najväčšie hudobné hviezdy roka, sa umiestnil na tretej priečke. Na konte má napríklad aj dve BRIT Awards či jednu Ivor Novello Award.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj