Štát vydal odporúčania pre cestujúcich z a do Číny, po návrate radí otestovať sa

Bratislava 10. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Wikimedia)   Osobám prichádzajúcim z Číny sa po príchode odporúča absolvovať test na COVID-19. Vyplýva to z odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR, ministerstiev zdravotníctva, dopravy, zahraničných vecí, obrany a vnútra pre cestovateľov prichádzajúcich z a do Číny a pre zamestnancov v medzinárodnej leteckej doprave. Materiál zdôrazňuje tiež význam očkovania proti... Príspevok Štát vydal odporúčania pre cestujúcich z a do Číny, po návrate radí otestovať sa zobrazený najskôr Hlavné správy.

Štát vydal odporúčania pre cestujúcich z a do Číny, po návrate radí otestovať sa

Bratislava 10. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:Wikimedia)   Osobám prichádzajúcim z Číny sa po príchode odporúča absolvovať test na COVID-19. Vyplýva to z odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR, ministerstiev zdravotníctva, dopravy, zahraničných vecí, obrany a vnútra pre cestovateľov prichádzajúcich z a do Číny a pre zamestnancov v medzinárodnej leteckej doprave. Materiál zdôrazňuje tiež význam očkovania proti...

Príspevok Štát vydal odporúčania pre cestujúcich z a do Číny, po návrate radí otestovať sa zobrazený najskôr Hlavné správy.