Správa spoločnosti RAND Corp: “Politika USA a trajektória rusko-ukrajinského konfliktu”

Washington 15. marca 2023 (HSP/moderndiplomacy/rand/Foto:TASR/AP-Leon Neal)   Analytici v Spojených štátoch čoraz častejšie hovoria, že "konflikt na Ukrajine by sa mal vyriešiť prostredníctvom rokovaní" RAND vydáva ďalšiu správu, v ktorej vyzýva na urovnanie konfliktu. Chápu, že ukrajinská strana so všetkou podporou Západu začala výrazne prehrávať. A jediný spôsob, ako si… Príspevok Správa spoločnosti RAND Corp: “Politika USA a trajektória rusko-ukrajinského konfliktu” zobrazený najskôr Hlavné správy.

Správa spoločnosti RAND Corp: “Politika USA a trajektória rusko-ukrajinského konfliktu”

Washington 15. marca 2023 (HSP/moderndiplomacy/rand/Foto:TASR/AP-Leon Neal)   Analytici v Spojených štátoch čoraz častejšie hovoria, že "konflikt na Ukrajine by sa mal vyriešiť prostredníctvom rokovaní" RAND vydáva ďalšiu správu, v ktorej vyzýva na urovnanie konfliktu. Chápu, že ukrajinská strana so všetkou podporou Západu začala výrazne prehrávať. A jediný spôsob, ako si…

Príspevok Správa spoločnosti RAND Corp: “Politika USA a trajektória rusko-ukrajinského konfliktu” zobrazený najskôr Hlavné správy.