Spoločnosť Twitter dala do online aukcie stovky predmetov zo svojho sídla. Snaží sa vyriešiť finančné problémy ?

Bratislava 19. januára 2023 (HSP/BBC/Foto: TASR/AP-Matt Rourke)   Aktuálne spoločnosť prišla s ďalším zaujímavým riešením, ktorým sa do firmy môžu dostať nejaké peniaze. Twitter so sídlom v San Franciscu umiestnil do online aukcie stovky predmetov zo svojho sídla, informuje o tom BBC Spoločnosť Twitter dala do online aukcie stovky predmetov zo svojho sídla v San... Príspevok Spoločnosť Twitter dala do online aukcie stovky predmetov zo svojho sídla. Snaží sa vyriešiť finančné problémy ? zobrazený najskôr Hlavné správy.

Spoločnosť Twitter dala do online aukcie stovky predmetov zo svojho sídla. Snaží sa vyriešiť finančné problémy ?

Bratislava 19. januára 2023 (HSP/BBC/Foto: TASR/AP-Matt Rourke)   Aktuálne spoločnosť prišla s ďalším zaujímavým riešením, ktorým sa do firmy môžu dostať nejaké peniaze. Twitter so sídlom v San Franciscu umiestnil do online aukcie stovky predmetov zo svojho sídla, informuje o tom BBC Spoločnosť Twitter dala do online aukcie stovky predmetov zo svojho sídla v San...

Príspevok Spoločnosť Twitter dala do online aukcie stovky predmetov zo svojho sídla. Snaží sa vyriešiť finančné problémy ? zobrazený najskôr Hlavné správy.