Kuala Lumpur 1. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR – Pavol Zachar)

Slovenské reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová neuspeli vo svojom úvodnom vystúpení pri návrate do turnajového kolotoča po takmer štyroch mesiacoch. Slovenky na podujatí World Tour 2018/2019 kategórie Three stars v malajzijskom Kuala Lumpure ako nasadené deviatky prehrali v stredajšom 1. kole základnej H-skupiny tesne 0:2 (-22, -20) s japonskými dvadsaťštvorkami turnaja a držiteľkami voľnej karty Čijo Suzukiovou a Jurikou Sakagučiovou

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke slovenské reprezentantky v plážovom volejbale zľava Andrea Štrbová a Natália Dubovcová

Dubovcovú a Štrbovú vo štvrtok v záverečnom 2. kole “háčka” čaká boj o postup do 1. kola play-off proti ôsmej nasadenej domácej dvojici Tasha Maeová, Shu Woon-joo; Malajzijčanky v 1. kole H-skupiny podľahli českým dvadsaťpäťkám Martine Bonnerovej a Martine Maixnerovej (0:2).

Pre úradujúce slovenské šampiónky bojujúce o účasť na budúcoročných olympijských hrách v japonskom Tokiu sa v Kuala Lumpure začína hlavná časť sezóny. Do kalendárneho roka vstúpili Dubovcová a Štrbová v úvode januára výborným 5. miestom na štvorhviezdičkovom turnaji v holandskom Haagu.

World Tour 2018/2019 v plážovom volejbale – Three stars – Kuala Lumpur (Malaj.) – H-skupina:

STREDA

1. kolo:


Tasha Maeová, Shu Woon-joo (Malaj.-8) – Martina Bonnerová, Martina Maixnerová (ČR-25) 0:2 (-9, -16) za 30 minút


Natália Dubovcová, Andrea Štrbová (SR-9) – Čijo Suzukiová, Jurika Sakagučiová (Jap.-24) 0:2 (-22, -20) za 41 minút

2. kolo – o priamy postup do osemfinálového 2. kola play-off:


Martina Bonnerová, Martina Maixnerová (ČR-25) – Čijo Suzukiová, Jurika Sakagučiová (Jap.-24) /9.30 h SELČ/

ŠTVRTOK

2. kolo – o postup zo skupiny do 1. kola play-off:


Tasha Maeová, Shu Woon-joo (Malaj.-8) – Natália Dubovcová, Andrea Štrbová (SR-9) /čas upresnia neskôr/


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj