Slováci ani v tretí deň nepostúpili, Klobučník obsadil 12. miesto

Chang-Čou 13. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:TASR-Slovenské rekordy)

Slovenskí plavci si nevybojovali účasť v semifinále či finále ani počas tretieho dňa na majstrovstvách sveta 2018 (11. – 16. decembra) v krátkom bazéne v čínskom Chang-čou

Na snímke slovenský plavec Tomáš Klobučník

Vo štvrtok obsadil pekné 12. miesto Tomáš Klobučník na 200 m prsia časom 2:04,85 min, čo je jeho najlepší výkon v tomto roku a zároveň dosiaľ najlepšie umiestnenie reprezentanta SR na aktuálnom svetovom šampionáte. Dvadsaťosemročnému plavcovi na prienik medzi najlepšiu osmičku chýbala necelá sekunda. Z rozplavieb sa ďalej nedostali ani Adam Halas (100 m pol. preteky), Andrea Podmaníková (100 m pol. preteky), Tamara Potocká (50 m motýlik) a Karolína Hájková (200 m znak). Miešaná štafeta SR na 4x 50 m polohové preteky obsadila 19. miesto.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj