SLK žiada okamžité dofinancovanie zdravotníctva, tiež určenie nároku pacienta

Bratislava 18. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Slovenská lekárska komora (SLK) žiada okamžité dofinancovanie zdravotníctva, jasné určenie nároku pacienta aj diskusiu o viaczdrojovom financovaní zdravotníctva. Jej zástupcovia o tom informovali v stredu na tlačovej konferencii Prezident SLK Pavol Oravec upozornil, že zdravotníctvo je stále dlhodobo nedofinancované. Situáciu tiež podľa neho zhoršuje energetická kríza a nárast... Príspevok SLK žiada okamžité dofinancovanie zdravotníctva, tiež určenie nároku pacienta zobrazený najskôr Hlavné správy.

SLK žiada okamžité dofinancovanie zdravotníctva, tiež určenie nároku pacienta

Bratislava 18. januára 2023 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavol Zachar)   Slovenská lekárska komora (SLK) žiada okamžité dofinancovanie zdravotníctva, jasné určenie nároku pacienta aj diskusiu o viaczdrojovom financovaní zdravotníctva. Jej zástupcovia o tom informovali v stredu na tlačovej konferencii Prezident SLK Pavol Oravec upozornil, že zdravotníctvo je stále dlhodobo nedofinancované. Situáciu tiež podľa neho zhoršuje energetická kríza a nárast...

Príspevok SLK žiada okamžité dofinancovanie zdravotníctva, tiež určenie nároku pacienta zobrazený najskôr Hlavné správy.