Bratislava 11. januára 2019 (HSP/Foto:TASR-Lukáš Grinaj)

Slovenský futbalista Milan Škriniar so svojím zamestnávateľom stále nepredĺžil zmluvu. Dôvodom má byť podľa dostupných informácií skutočnosť, že suma 1,7 milióna eur sa mu zdá nízka. Škriniar podľa informácií Nového Času totiž žiada oveľa vyššiu sumu. Samotný hráč na informácie slovenského portálu reagoval veľmi ostro

Na snímke Milan Škriniar

“Vy tupci hlúpi neviete absolútne nič”, “Slovenské média a ľudia sú hnoj” –

reagoval ostro na instagramovom profile slovenský hráč.

“Teraz komentuje a robte články. Veľká časť výnimkám,” dodal Škriniar.

Dôvodom ostrej reakcie futbalistu sú informácie Nového Času. Škriniar, ktorý ročne zarába 1,7 milióna eur, si podľa prvých informácií z Talianska mal polepšiť na 3 milióny eur.

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Reakcia Milana Škriniara

Najnovšie však žiada až 3,6 milóna, dodáva portál s odvolaním sa na internews.it. To je ale pre Inter Miláno nepredstaviteľné.

Nový Čas však uvádza, že je možné, že si chce takto Škriniar vynútiť odchod do Barcelony. Okrem Barcelony striehnu na vývoj situácie okolo Slováka aj Manchester United a Bayern Mníchov.

Škrniar svojou reakciou určite prekvapil mnohých. Čo myslel tým “neviete absolútne nič” pravdepodobne ukážu udalosti nasledujúcich dní.

Slovenský hráč však neprekvapil po prvýkrát. Patril totiž do sedmičky, ktorá bola jedným z dôvodov odchodu reprezentačného trénera Jána Kozáka. Škriniar totiž spolu s ďalšími hráčmi porušil štatut reprezentanta (viac v článku).


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj