Sharon Osbourne si myslí, že má Tourettov syndróm

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 28. januára 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Photo by Rich Fury/Invision/AP)

Britská televízna osobnosť a manželka speváka Ozzyho Osbourna Sharon Osbourne si myslí, že má Tourettov syndróm. Šesťdesiatšesťročná rodáčka z Londýna to uviedla v rozhovore pre noviny Sunday Mirror

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Sharon Osbourneová (vľavo) a Ozzy Osbourne

“Bohužiaľ, na všetko reagujem ihneď. Skúšam sa zhlboka nadýchnuť, počítam do desať, no nikdy sa mi to nepodarí. Keď mi z úst niečo vyletí, poviem si, ‘Prečo si to najprv nepremyslím. Prečo to robím?’. Mala by som sa pohryznúť alebo také niečo. Niekedy si myslím, že mám Tourettov syndróm,” objasnila moderátorka.

Sharon Osbourne sa stala známou predovšetkým vďaka reality šou Osbournovci (2005 – 2005), neskôr účinkovala ako porotkyňa napríklad v súťažiach America’s Got Talent a The X Factor. S Ozzym Osbournom sa zosobášila v roku 1982. Majú spolu dve dcéry, 35-ročnú Aimee a 34-ročnú Kelly a tiež 33-ročného syna Jacka.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj