Bratislava 31. apríla 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Ivan Sekretarev)

Účastník najvyššej slovenskej futbalovej súťaže FK Senica získal do svojho kádra na ročné hosťovanie brazílskeho stredopoliara Madisona. Dvadsaťjedenročný mladík doteraz nepôsobil v Európe, je to jeho prvá zastávka na starom kontinente

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Johannesburg – brazílsky futbalista Gilberto Silva (vpravo)

“Som veľmi šťastný, že som dostal šancu hrať za FK Senica, je to môj prvý klub v Európe. Moje ambície sú veľké, chcem tu byť úspešný a urobím preto všetko,” povedal Madison Araújo Costa pre oficiálny klubový web FK Senica.

Rodák z mesta Caldas Novas v brazílskom štáte Goiás zatiaľ hral iba v Brazílii, okrem Goiás Esporte Clube aj v tíme Gremio Novorizontino.

Zástupcom futbalistu je Gilberto Silva, ktorý v minulosti pôsobil ako hráč v kluboch ako Arsenal Londýn či Panathinaikos Atény. “Je to pre neho skvelá príležitosť na začiatok futbalovej kariéry v Európe. Je to kvalitný a veľmi pracovitý hráč. Prajem mu veľa šťastia, aby dokázal pomôcť Senici,” cituje majstra sveta z roku 2002 Gilberta Silvu oficiálny web FK Senica.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj