Bratislava 4. júna 2019 (HSP/Foto:Instagram)

Nový predseda Progresívneho Slovenska Michal Truban komunikuje so svojimi fanúšikmi najmä cez sociálnu sieť Instagram, kde v posledných dňoch pridal dva zaujímave príspevky – spomienky z minulosti s Andrejom Kiskom či Petrom Pellegrinim

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Andrej Kiska a Michal Truban

Truban v pondelok napísal o údajnom nekalom biznise súčasného premiéra Petra Pellegriniho s predajom internetovej domény spred dvoch rokov.

“V posledných dňoch sa mi vynorili spomienky na niekoľko stretnutí s “novou tvárou” Smeru Petrom Pellegrinim. Bolo to asi dva roky dozadu, keď nevýhodne predal .sk doménu do zahraničia. Vtedy si zastal záujmy jednej firmy, ktorá dlhé roky obchoduje so štátom pred občanmi a komunitou,” uviedol bez toho, aby opísal bližšie podrobnosti.

Michal Truban, bývalý šéf spoločnosti Web Support, dodal, že nerád len počúva rôzne ohováračky kto, čo, ako kradne, a ako to celé nefunguje… “No sám som zažil, ako taká korupcia na najvyšších miestach prebieha.”

“Dnes môžem povedať že Peter Pellegrini má síce inú rétoriku ako Róbert Fico, ale metódy práce má rovnaké,” odkázal svojim takmer 13-tisíc fanúšikom Truban.

S Kiskom v Amerike

Po “rozlúčkovej párty” odchádzajúceho prezidenta Andreja Kisku “v kruhu priateľov” Truban zverejnil fotografiu z Grasalkovičovho paláca a pridal k tomu spomienku na Kisku spred piatich rokov.

“Som rád, že aj keď sa lúči, nikam neodchádza a bude súčasťou verejného života aj naďalej. Pred piatimi rokmi sme spoločne zažili 10-dňový trip po USA. Boli sme tam jedna veľká super partia podnikateľov, startupistov, novinárov, úradníkov, politikov. Bola to jedinečná a inšpiratívna cesta plná zážitkov a skúseností, ktorá nás veľmi nakopla.”

Truban napísal, že vtedy vraj ešte ani netušil, že bude Progresívne Slovensko. “A nemohol som ani snívať, že súčasného prezidenta bude striedať práve niekto z nášho hnutia.”

“Viem však, že aj pozitívny príklad Andreja Kisku prispel k tomu, aby som dnes bol v politike. Želám mu veľa síl a úspechov a teším sa na spoluprácu s ním. Ide nám predsa o lepšie Slovensko!,” dodal na záver.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes má Andrej Kiska malú rozlúčkovú párty v kruhu priateľov ? . Som rád, že aj keď sa lúči, nikam neodchádza a bude súčasťou verejného života aj naďalej. . Pred piatimi rokmi sme spoločne zažili 10-dňový trip po USA. Boli sme tam jedna veľká super partia podnikateľov, startupistov, novinárov, úradníkov, politikov. Bola to jedinečná a inšpiratívna cesta plná zážitkov a skúseností, ktorá nás veľmi nakopla. . Vtedy som ešte ani netušil, že bude Progresívne Slovensko a nemohol som ani snívať, že súčasného prezidenta bude striedať práve niekto z nášho hnutia. . Viem však, že aj pozitívny príklad Andreja Kisku prispel k tomu, aby som dnes bol v politike. . Želám mu veľa síl a úspechov a teším sa na spoluprácu s ním. Ide nám predsa o lepšie Slovensko! . . . #andrejkiska #kiska #slovakbrand #motivácia #instaslovensko #podnikanie #progresivne #slovenskojekrasne #slovensky #dnesnosím #makacka #domajedoma #sloboda #behame #dnes #motivacia #spolu #dnesfotim #doma

Príspevok, ktorý zdieľa ?????? ?????? (@truban),

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj