Schvália financie na školy a školské zariadenia v Nitre

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Nitra 31. januára 2019 (HSP/nistra.sk/Foto:TASR-Pavol Ďurčo)

Dnes od 8.00 h sa v zasadačke Mestského úradu v Nitre, uskutoční tretie zasadnutie mestského zastupiteľstva. Program zasadnutia začne voľbou pracovných komisií, pokračovať bude správou o činnosti hlavného kontrolóra. Zastupiteľstvo bude informované aj o stave vybavenosti petícií a sťažností v roku 2018

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Ďalším zaujímavým bodom bude schválenie návrhu občanov a odborníkov do výborov mestských častí a komisií, ktorých odporučila mestská rada. O prácu vo výboroch a komisiách bol mimoriadny záujem, evidovaných bolo takmer päťsto občianskych návrhov.

Dôležitým bodom zasadnutia bude aj schválenie finančných prostriedkov na mzdy a prevádzku pre žiakov nitrianskych základných umeleckých, materských a jazykových škôl aj školských zariadení.

Piatym dodatkom bude aktualizovaný VZN Mesta Nitry č. 4/2014 o sociálnych službách. Program zasadnutia bude pokračovať pridelením mestských dotácií, ktoré podporia rozvoj cestovného ruchu v Nitre v r. 2019. Na schválenie je pripravená aj aktualizácia Štatútu mesta Nitry.

-Ja-

Kompletný program zasadnutia – aj s materiálmi – je dostupný na mestskom webe:


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj