Scéna ako z akčného filmu: Muži neboli spokojní s ochrankou v pražskom klube a tak začali okolo seba strieľať

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Praha 4. mája 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)

Scéna ako z akčného filmu sa odohrala v sobotu okolo poludnia pri pražskom klube Ateliér, píše internetová stránka televízie Nova. Dvaja muži tam údajne vystrelili z plynovej pištole a následne sa schovali v aute. To im však následne rozmlátila ochranka klubu pomocou bejzbalových palíc

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Ilustračné foto

Niekoľko policajtov vyrazilo predpoludním do pražského Starého mesta, približuje tn.nova.cz. Dvaja muži sa tam pokúšali dostať do klubu Ateliér. Keď ich ochranka nepustila dovnútra, vybehli na ulicu a začali okolo seba strieľať z plynovej pištole.

Následne sa pokúsili ukryť v svojom aute. Vozidlo im však bejzbalovými palicami rozmlátila ochranka klubu. Na miesto ako prví dorazili mestskí strážnici.

“Operátor kamerového systému Prahy i z kamier zistil, že na rohu ulíc Benediktská a Rybná došlo skupinkou osôb k poškodeniu zaparkovaného vozidla,” opísala mestská polícia na Facebooku.

Následne prišli aj štátni policajti. “Môžem potvrdiť, že došlo k určitému konfliktu medzi niekoľkými osobami. Dve z nich mali použiť plynové pištole,” potvrdil policajný hovorca Jan Rybanský. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie viac neprezradil, konštatovala televízna stanica Nova.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj