Saxofonista UB40 má nádory na mozgu

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Londýn 27. marca 2019 (SITA/HSP/Foto:UB40 Twitter)

Saxofonistovi skupiny UB40 Brianovi Traversovi diagnostikovali nádory na mozgu. Travers, ktorý v roku 1978 spoluzakladal skupinu z anglického Birminghamu, pre liečbu vynechá pripravované turné k 40. výročiu formácie

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Brian Travers

Hudobník mal približne pred týždňom doma záchvat. Po prevezení do nemocnice mu na mozgu našli dva nádory. Vo štvrtok, deň pred začiatkom turné v anglickom meste Portsmouth, by mal podstúpiť operáciu.

“Mal som skvelý život, nič neľutujem, nepotrebujem už urobiť nič, iba prekonať túto situáciu a vrátiť sa späť k veciam, ktoré milujem – hraniu pre kohokoľvek, kto chce počúvať a vyjadrovaniu seba samého cez maľovanie a sochárstvo. Bolo to veľké privilégium a ďakujem všetkým za možnosť ‘žiť tento sen’,” uviedol 60-ročný hudobník.

Skupina UB40 potvrdila začiatok turné a svojmu dlhoročnému kolegovi popriala skoré uzdravenie a návrat ku skupine a fanúšikom.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj