Satira alebo to niekto myslí vážne: „Prečo neočkovaní neurobili viac, aby nás varovali?“

Bratislava 27. januára 2023 (HSP/iqfy/Foto:Pixabay)   Vzhľadom na to, že sa celosvetovo odohráva obrovské množstvo plynových výbojov, je pre nás ťažké posúdiť, či je nasledujúci text zo stránky IQfy najserióznejším preformulovaním celej krízy COVID, alebo najuspokojivejším satirickým pohľadom na fraškovité naratívne manažérske op-eds (názor autora, ktorý zvyčajne nie je pridružený… Príspevok Satira alebo to niekto myslí vážne: „Prečo neočkovaní neurobili viac, aby nás varovali?“ zobrazený najskôr Hlavné správy.

Satira alebo to niekto myslí vážne: „Prečo neočkovaní neurobili viac, aby nás varovali?“

Bratislava 27. januára 2023 (HSP/iqfy/Foto:Pixabay)   Vzhľadom na to, že sa celosvetovo odohráva obrovské množstvo plynových výbojov, je pre nás ťažké posúdiť, či je nasledujúci text zo stránky IQfy najserióznejším preformulovaním celej krízy COVID, alebo najuspokojivejším satirickým pohľadom na fraškovité naratívne manažérske op-eds (názor autora, ktorý zvyčajne nie je pridružený…

Príspevok Satira alebo to niekto myslí vážne: „Prečo neočkovaní neurobili viac, aby nás varovali?“ zobrazený najskôr Hlavné správy.