SASKA: VšZP nemá vedenie ani štyri týždne po odvolaní riaditeľa, je to zlyhanie ministerstva zdravotníctva

Bratislava 7. augusta 2023 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Rada pre záchranu zdravotníctva strany Sloboda a Solidarita (SASKA) považuje za zlyhanie ministerstva zdravotníctva, že ani štyri týždne po odvolaní GR VšZP a následnom odstúpení zvyšných dvoch členov predstavenstva, nebolo schopné nájsť nové vedenie zdravotnej poisťovne „Chápeme, že členovia predstavenstva na krátku dobu… Príspevok SASKA: VšZP nemá vedenie ani štyri týždne po odvolaní riaditeľa, je to zlyhanie ministerstva zdravotníctva zobrazený najskôr Hlavné správy.

SASKA: VšZP nemá vedenie ani štyri týždne po odvolaní riaditeľa, je to zlyhanie ministerstva zdravotníctva

Bratislava 7. augusta 2023 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Rada pre záchranu zdravotníctva strany Sloboda a Solidarita (SASKA) považuje za zlyhanie ministerstva zdravotníctva, že ani štyri týždne po odvolaní GR VšZP a následnom odstúpení zvyšných dvoch členov predstavenstva, nebolo schopné nájsť nové vedenie zdravotnej poisťovne „Chápeme, že členovia predstavenstva na krátku dobu…

Príspevok SASKA: VšZP nemá vedenie ani štyri týždne po odvolaní riaditeľa, je to zlyhanie ministerstva zdravotníctva zobrazený najskôr Hlavné správy.