SaS k odvodu voči nadnárodným reťazcom: SNS ožobračuje občanov

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Bratislava 17. februára 2019 (HSP/Foto:SITA-Braňo Bibel)

Slovenská národná strana sa prepracovala na čelo rebríčka koaličných strán, ktoré ožobračujú občanov na Slovensku a zvlášť tých chudobných, ktorí podstatnú časť svojich príjmov míňajú na potraviny, tvrdí predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Richard Sulík

„Bola to SNS, ktorá vymyslela a presadila nezmyselný odvod pre obchodné reťazce a v koalícii sa nenašiel nik, kto by jej v tom zabránil,“ povedala tímlíderka SaS pre pôdohospodárstvo Jarmila Halgašová.

„Čím skôr predložíme do parlamentu návrh zákona, ktorým sa osobitný odvod zruší s okamžitou platnosťou,“ avizoval poslanec NR SR za SaS Radoslav Pavelka.

„Slovensko nepotrebuje žiadne nové dane a odvody, ktoré zaťažujú spotrebu, ale naopak opatrenia, ktoré zvýšia príjmy domácnosti a zostria konkurenciu na trhu,“ doplnila podpredsedníčka SaS a predsedníčka hospodárskeho výboru NR SR Jana Kiššová.


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj