SaS dáva novej 76-ke košom a podporuje predčasné voľby. Heger to vzdáva: Treba diskusiu o predčasných voľbách

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák) Aktualizované 17. januára 2023 o 15:50 Strana Sloboda a Solidarita (SaS) nemá s Eduardom Hegerom momentálne o čom rokovať, keďže novú väčšinu nie sú ochotní podporiť ani všetci poslanci OĽANO a ani hnutie Sme rodina. Aj z toho dôvodu podporuje ako kompromisné riešenie predčasné voľby v septembri „Diskusiu o... Príspevok SaS dáva novej 76-ke košom a podporuje predčasné voľby. Heger to vzdáva: Treba diskusiu o predčasných voľbách zobrazený najskôr Hlavné správy.

SaS dáva novej 76-ke košom a podporuje predčasné voľby. Heger to vzdáva: Treba diskusiu o predčasných voľbách

Bratislava 17. januára 2023 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák) Aktualizované 17. januára 2023 o 15:50 Strana Sloboda a Solidarita (SaS) nemá s Eduardom Hegerom momentálne o čom rokovať, keďže novú väčšinu nie sú ochotní podporiť ani všetci poslanci OĽANO a ani hnutie Sme rodina. Aj z toho dôvodu podporuje ako kompromisné riešenie predčasné voľby v septembri „Diskusiu o...

Príspevok SaS dáva novej 76-ke košom a podporuje predčasné voľby. Heger to vzdáva: Treba diskusiu o predčasných voľbách zobrazený najskôr Hlavné správy.