Bratislava 11. decembra 2018 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Photo by Richard Shotwell/Invision/AP)

Americká herečka Sarah Hyland v súvislosti so svojimi zdravotnými problémami uvažovala o samovražde. Priznala to v rozhovore pre americký magazín Self, ktorý zverejnili v pondelok. Dvadsaťosemročná rodáčka z New Yorku sa v ňom otvorene rozrozprávala o svojom zdraví, najmä dysplázii obličiek, ktorá viedla k zlyhaniu orgánu a potrebe transplantácie

a snímke americká herečka Sarah Hylandová

Predstaviteľka Haley Dunphy zo seriálu Moderná rodina (2009) podľa vlastných slov absolvovala už asi 16 operácií, šesť z nich len za posledných 16 mesiacov, medzi nimi napríklad druhú transplantáciu obličky, laparoskopický zákrok v súvislosti s endometriózou a tiež operáciu brušnej prietrže.

Prvú transplantáciu obličky herečka absolvovala ako 21-ročná, keď jej orgán daroval otec, no pred približne dvoma rokmi začalo jej telo darovanú obličku odmietať a musela začať chodiť na dialýzu. V tom čase lekári zistili, že vhodným darcom je aj jej brat, ona sa však podľa vlastných slov obávala, že opäť sklame. “Keď vám dá člen rodiny druhú šancu na život a nevyjde to, máte pocit, že je to vaša vina. Nie je, ale cítite sa tak. Dlho som uvažovala o samovražde, pretože som nechcela sklamať svojho malého brata tak, ako som sklamala otca,” povedala o svojich pocitoch Hyland s tým, že momentálne je jej stav stabilizovaný a cíti sa nesmierne šťastná.

Sarah Hyland je známa najmä ako Haley Dunphy zo spomínanej Modernej rodiny, vďaka ktorej si spolu s kolegami a kolegyňami na konto pripísala štyri Screen Actors Guild Awards v kategórii Najlepšie herecké obsadenie komediálneho seriálu. Objavila sa aj v sériách ako Lipstick Jungle (2008 – 2009) alebo One Life to Live (1968 – 2013), v ktorom sa predstavila v roku 2007, a zahrala si tiež v komédiách Conception (2011) alebo Pako mojich snov (2011).


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj