Sabbatini obsadil šieste miesto na turnaji PGA Tour vo Fort Worth

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte

Fort Worth 27. mája 2019 (SITA/HSP/Foto:TASR/AP-Bob Booth/Star-Telegram via AP)

Slovenský golfový reprezentant reprezentant Rory Sabbatini obsadil konečné delené šieste miesto na turnaji Charles Schwab Challenge, ktorý bol súčasťou seriálu PGA Tour a mal dotáciu 7,3 milióna amerických dolárov. Na ihrisku v meste Fort Worth v americkom štáte Texas figuroval rodák z juhoafrického Durbanu v polovici podujatia dokonca na štvrtej pozícii, ale sobotňajšie tretie kolo mu nevyšlo. Zahral v ňom tri údery nad par, až šesťkrát si pripísal bogey a klesol do druhej desiatky poradia. V nedeľu opäť spresnil hru a vylepšil si skóre na konečných -6

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke juhoafrický rodák, ktorý reprezentuje Slovensko Rorry Sabbatini

Štyridsaťtriročný Sabbatini v uplynulých týždňoch preukazuje dobrú formu na podujatiach PGA Tour. Od konca apríla sa piatykrát v rade prebojoval do najlepšej dvadsiatky výsledkovej listiny, pričom dvakrát bol aj v top 5. Vďaka týmto úspechom zaznamenal výrazný posun vo svetovom rebríčku OWGR, kde sa z tretej stovky dostal na aktuálnu 118. priečku.

Stupne víťazov na turnaji Charles Schwab Challenge patrili americkým golfistom. Zvíťazil Kevin Na so skóre -13 a náskokom štyroch rán pred krajanom Tonym Finauom. O tretiu priečku sa delili ďalší Američan Andrew Putnam a Taiwančan C. T. Pan s výsledkom -8.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK65 0900 0000 0051 5666 1326

Zdroj