Bratislava 18. septembra 2019 (HSP/Foto: Instagram)

Známy slovenský raper Rytmus sa na sociálnej sieti pochválil fotkou so svojím niekoľkomesačným prvorodeným synom Sanelom. K fotografii napísal, že si až teraz uvedomil, aké to musí byť zlé, keď má otec na prvom mieste svoje záujmy miesto rodiny

  • Facebook
  • Google+
  • VKontakte
Na snímke Rytmus so synom Sanelom

“Nezaplatiteľné momenty so synom. Až teraz si uvedomujem, ako musí byť zlé, keď otec má na prvom mieste svoje záujmy miesto rodiny. Nesúdim nikoho, ale byť milujúci/starajúci otec je správne,” napísal Rytmus k fotografii so Sanelom.

Mnohí jeho fanúšikovia tento príspevok ocenili a poďakovali Rytmusovi za to, že využil svoju popularitu, aby spopularizoval správne hodnoty.

“Páči sa mi, že Rytmus “využíva” svoju popularitu na správnu vec. Určuje módny trend v tom, aby muži milovali svoje partnerky a starali sa o svoje rodiny. Dúfam, že tak ako sa mu podarilo ovplyvniť hudobnú scénu na Slovensku, tak sa mu podarí ovplyvniť aj rozmýšľanie, postoj a správanie mužov k ženám,” napísal jeden z komentujúcich.

Podobne príspevok okomentovala aj ďalšia žena. “Dúfam, že ako si vzorom pre mnohých na hudobnej scéne, že budeš takým vzorom aj pre mužov, vo vzťahu ku svojim deťom a manželkám.”

“Úplne najkrajšie keď majú deti milujúceho otca, ktorý sa stará rovnakým dielom ako mama, presne takto to má byť,” napísala v príspevku jedna z fanúšičiek.

Ďalší komentujúci ocenil Rytmusovu nesebeckosť. “Je pekné, keď človek osobnostne dozreje do tej podoby, že je schopný niesť zodpovednosť za dieťa a nie je sebec. Prajem vám veľa šťastia!”

“Veľký rešpekt! Bohužiaľ ozajstných otcov je sakra málo,” konštatoval ďalší fanúšik.

Vážení čitatelia, Hlavné Správy sú v zúrivej ekonomickej vojne s liberálnym establišmentom. Podporte nás a pomôžte nám vybojovať zápas o konzervatívne hodnoty. Vážime si každé euro.


č. účtu: SK15 0900 0000 0005 7106 3662

Zdroj