Ruská pravoslávna cirkev navrhla, aby ženy nepodstupovali interrupcie bez súhlasu svojich manželov

Bratislava 26. januára 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Legislatíva by tiež mala ustanoviť povinné psychologické poradenstvo a matka by si musela vypočuť tlkot srdca plodu, uviedol predseda Patriarchálnej komisie pre rodinu, materstvo a ochranu detí, kňaz Fiodor Lukjanov Lukjanov uviedol, že lekárskou indikáciou na interrupciu môže byť ohrozenie zdravia matky, a nie… Príspevok Ruská pravoslávna cirkev navrhla, aby ženy nepodstupovali interrupcie bez súhlasu svojich manželov zobrazený najskôr Hlavné správy.

Ruská pravoslávna cirkev navrhla, aby ženy nepodstupovali interrupcie bez súhlasu svojich manželov

Bratislava 26. januára 2023 (HSP/Foto:Pixabay)   Legislatíva by tiež mala ustanoviť povinné psychologické poradenstvo a matka by si musela vypočuť tlkot srdca plodu, uviedol predseda Patriarchálnej komisie pre rodinu, materstvo a ochranu detí, kňaz Fiodor Lukjanov Lukjanov uviedol, že lekárskou indikáciou na interrupciu môže byť ohrozenie zdravia matky, a nie…

Príspevok Ruská pravoslávna cirkev navrhla, aby ženy nepodstupovali interrupcie bez súhlasu svojich manželov zobrazený najskôr Hlavné správy.