RTVS sa pridala k oslavám výročia začiatku vysielania Československého rozhlasu

Bratislava 18. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) sa pridala k oslavám 100. výročia začiatku pravidelného vysielania Československého rozhlasu. TASR o tom informovala manažérka marketingovej komunikácie RTVS Zuzana Vicelová. Český rozhlas pripravil pri tejto príležitosti koncert k 100. narodeninám, ktorý odštartuje vo štvrtok večer v pražských Riegrových… Príspevok RTVS sa pridala k oslavám výročia začiatku vysielania Československého rozhlasu zobrazený najskôr Hlavné správy.

RTVS sa pridala k oslavám výročia začiatku vysielania Československého rozhlasu

Bratislava 18. mája 2023 (TASR/HSP/Foto:Facebook)   Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) sa pridala k oslavám 100. výročia začiatku pravidelného vysielania Československého rozhlasu. TASR o tom informovala manažérka marketingovej komunikácie RTVS Zuzana Vicelová. Český rozhlas pripravil pri tejto príležitosti koncert k 100. narodeninám, ktorý odštartuje vo štvrtok večer v pražských Riegrových…

Príspevok RTVS sa pridala k oslavám výročia začiatku vysielania Československého rozhlasu zobrazený najskôr Hlavné správy.