Roztržka s liberálno-globalistickým vedením pokračuje. Maďarsko kritizuje Európsku komisiu

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Pixabay)   Maďarsko kritizuje Európsku komisiu za krátenie prostriedkov na vysokoškolské vzdelávanie. Gergely Gulyás z kancelárie predsedu vlády uviedol, že Maďarsko je pripravené podať žalobu na Súdny dvor Európskej únie, ak rokovania s Bruselom neprinesú riešenie tohto problému, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Maďarsko ostro kritizovalo rozhodnutie Európskej komisie... Príspevok Roztržka s liberálno-globalistickým vedením pokračuje. Maďarsko kritizuje Európsku komisiu zobrazený najskôr Hlavné správy.

Roztržka s liberálno-globalistickým vedením pokračuje. Maďarsko kritizuje Európsku komisiu

Bratislava 16. januára 2023 (HSP/Europeanconservative/Foto:Pixabay)   Maďarsko kritizuje Európsku komisiu za krátenie prostriedkov na vysokoškolské vzdelávanie. Gergely Gulyás z kancelárie predsedu vlády uviedol, že Maďarsko je pripravené podať žalobu na Súdny dvor Európskej únie, ak rokovania s Bruselom neprinesú riešenie tohto problému, píše Robert Semonsen pre The European Conservative Maďarsko ostro kritizovalo rozhodnutie Európskej komisie...

Príspevok Roztržka s liberálno-globalistickým vedením pokračuje. Maďarsko kritizuje Európsku komisiu zobrazený najskôr Hlavné správy.