Roman Michelko: Veci Verejné: Zhodnotenie roka 2018

Bratislava 17. decembra 2018 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)

S ohľadom na blížiace sa vianočné sviatky som sa rozhodol pripraviť tento diel mojej relácie ako posledný v roku 2018. Výnimočne sa teda nebudem vyjadrovať k politickým udalostiam minulého týždňa, ale témou tohto dielu budú najdôležitejšie politické udalosti roku 2018

Roman Michelko

Vražda novinára Jána Kuciaka, následná vládna kríza, rekonštrukcia vlády a zmena vnímania prezidenta Kisku ako osoby, ktorá extrémne polarizuje.

Svojimi názormi odpovedám na otázky: Aký bol rok 2018 v slovenskej politike? Čo z toho vyplýva pre rok 2019 a pre parlamentné voľby v roku 2020? To všetko ako vždy otvorene, kriticky a bez falošných pravidiel politickej korektnosti.

Nakoniec ešte prajem všetkým poslucháčom požehnané prežitie nastávajúcich vianočných sviatkov.

Roman Michelko

Veci Verejné: Zhodnotenie roka 2018


Žiaden obsah na tejto stránke nie je spoplatnený

Vážení čitatelia, žiaden článok na tejto stránke nie je spoplatnený, čo je dôvodom, prečo musí byť na nej viac reklamy. Chceme vás preto poprosiť o trpezlivosť a zhovievavosť. Vieme, že reklama je niekedy otravná, ale pomáha dofinancovať prevádzku vášho obľúbeného portálu. Chceme sa tiež obzvlášť poďakovať tým, ktorí nás finančne podporujú. Ak sa k nim chcete pripojiť, kliknite sem.

Zdroj