Rodinná tragédia: Po násilnom útoku v Šali hlásia mŕtvych. Útočník mal vyskočiť z okna

Bratislava 27. novembra 2023  (TASR/HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 27. novembra 2023 o 11:42 Pri tragickej udalosti v Šali prišli o život dvaja ľudia, ďalší dvaja skončili v nemocnici s bodnými poraneniami. Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre aktuálne vykonávajú potrebné úkony v súvislosti s prípadom obzvlášť závažného zločinu… Príspevok Rodinná tragédia: Po násilnom útoku v Šali hlásia mŕtvych. Útočník mal vyskočiť z okna zobrazený najskôr Hlavné správy.

Rodinná tragédia: Po násilnom útoku v Šali hlásia mŕtvych. Útočník mal vyskočiť z okna

Bratislava 27. novembra 2023  (TASR/HSP/Foto:Facebook) Aktualizované 27. novembra 2023 o 11:42 Pri tragickej udalosti v Šali prišli o život dvaja ľudia, ďalší dvaja skončili v nemocnici s bodnými poraneniami. Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre aktuálne vykonávajú potrebné úkony v súvislosti s prípadom obzvlášť závažného zločinu…

Príspevok Rodinná tragédia: Po násilnom útoku v Šali hlásia mŕtvych. Útočník mal vyskočiť z okna zobrazený najskôr Hlavné správy.